Komplety ogrodowe

Meble ogrodowe / barowe  » Komplety ogrodowe

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Obecnie czas realizacji zamówienia to meble 150 cm 20-30 dni , 180cm max. 7-10 dni robocze od zaksięgowania pieniędzy na koncie 

Organizujesz przyjęcie urodzinowe lub szykujesz się na wakacyjne grillowanie? Zestawy drewnianych mebli ogrodowych sprawdzą się przy spotkaniach w większym gronie, a przy tym staną się ozdobą Twojej posesji.

Poczęstunek na świeżym powietrzu

Proponowane przez nas akcesoria do samodzielnej instalacji powstają z desek olchy, które impregnujemy i polerujemy. Są tym samym gładkie i wytrzymałe podczas niesprzyjających warunków pogodowych takich, jak deszcze, wysoką wilgotność powietrza oraz są odporne na pleśń. Konstrukcję stołów i ławek podtrzymują ramy i nóżki stalowe.

Nasze komplety drewnianych mebli do ogrodu polecamy do spożywania posiłków w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Można umieścić je na tarasie lub w altanie i raczyć się poranną kawą w towarzystwie śpiewu ptaków. Natomiast wieczorami swobodnie na nich wypoczywać i grillować – bez obaw, że dla kogoś zabraknie miejsca przy stole.

Okrągłe czy prostokątne?

Posiadamy szeroki wybór stołów i krzeseł oraz ławek. Wszystkie można dostać w kilku wersjach, w zależności od miejsca montażu. Oferujemy stoliki ogrodowe okrągłe, tzw. kawowe lub większe w kształcie prostokąta i o szerokim blacie. W zestawie z nimi sprzedawane są krzesła i ławy z podłokietnikami lub bez. Drewniane meble dostępne są także w prostych wzorach – bez oparć i z metalowymi nóżkami, które można zabetonować lub wkopać w ziemię. Te rodzaje wykorzystywane są szczególnie w barach czy restauracjach na świeżym powietrzu.

Każdy komplet ogrodowych mebli wypoczynkowych może być zakupiony z dwiema ławkami i dodatkowymi krzesłami.

Wzorzyste czy minimalistyczne?

Wśród naszych drewnianych ławek i stolików polecamy dwie stylistyki, które można dobrać pod kątem własnego gustu. Aranżując przestrzeń ogrodową do wypoczynku, warto wybrać też akcesoria odpowiadające projektowi posesji. W klasycznych, nieco rustykalnych miejscach sprawdzą się stoły i ławy z fantazyjnymi, stalowymi nóżkami. Są bardzo eleganckie, a poza tym urozmaicą bardziej minimalistyczne działki lub luksusowe lokale czy gospody.

Z kolei do pubów sprawdzą się komplety meblowe do ogrodu z jasnego drewna, o prostej i przejrzystej konstrukcji stalowej. Są także nieco lżejsze i można je z łatwością przenosić oraz przesuwać, zmieniając ułożenie miejsc siedzących dla gości. Pomogą również w zorganizowaniu obiadu dla całej rodziny, a nawet biesiady dla rozbieganych dzieci.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com