Ławki ogrodowe i parkowe

Meble ogrodowe / barowe  » Ławki ogrodowe

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Obecnie czas realizacji zamówienia to max. 7-10 dni robocze od zaksięgowania pieniędzy na koncie 

Przestrzeń publiczna przeznaczona jest do użytku przez każdego. Mając na celu zwiększenie komfortu korzystania z niej przygotowaliśmy bogatą ofertę zawierającą ławki ogrodowe żeliwne i parkowe. Nasze konstrukcje doskonale spisują się w alejach i przy ścieżkach w miejskich parkach, w pobliżu przystanków, przy najważniejszych atrakcjach turystycznych, na malowniczych rynkach miejskich, a także przy centrach handlowych. Pozwalają na chwilę usiąść i odpocząć po długim marszu, po dniu zwiedzania, w czasie oczekiwania na autobus. To także świetna propozycja dla Klientów indywidualnych, poszukujących mocnych mebli ogrodowych.


Ławki ogrodowe żeliwne - zalety
Jako producent tworzymy ławki parkowe i ogrodowe od dłuższego czasu. Pracujemy w oparciu o indywidualne projekty, które bazują na doświadczeniu. Dzięki temu wykazują szereg zalet jakie powinna mieć porządna ławka parkowa bądź ogrodowa, spośród których do najważniejszych zaliczamy

  • - mocny stelaż – odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz znaczące obciążenie,
  • - wygodne siedzisko – powstałe na bazie dobrze obrobionych desek drewnianych,
  • - estetyczny wygląd – bazujący na aktualnych trendach w zakresie meblarstwa,
  • - wytrzymałość na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

Proponujemy wersje bez oparcia oraz z oparciem.

Uniwersalne zastosowanie
Wykonujemy ławki ogrodowe żeliwne w ciekawych stylach artystycznych – od prostych, klasycznych wersji aż po estetyczne wersje wiedeńskie, pomorskie, królewskie. Bogaty i zróżnicowany wybór produktów umożliwia dobór do dowolnej aranżacji ogrodu, przestrzeni urbanistycznej, itp. Poszczególne warianty różnią się także wymiarami. Bez względu na występujące w formie, kolorystyce, wzornictwie i parametrach technicznych różnice, wszystkie modele doskonale spisują się na wolnym powietrzu. Nie sprawiają trudności w montażu. Z uwagi na duży ciężar własny są stabilne i trwałe. Ławki posiadają lub są przystosowane na zlecenie do przymocowania do podłoża lub zabetonowania, co zabezpiecza je przed kradzieżą. Przez wzgląd na masę produkty dostępne są w wersji do montażu samodzielnego. Połączenie poszczególnych elementów jest bardzo proste i dobrze objaśnione w instrukcji dołączonej do zakupionego towaru.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com