Meble spełniają wymogi bezpieczeństwa mebli ogrodowych PN-EN.

Meble są wykonane ręcznie więc mogą posiadać nierówności w malowaniu, czyszczeniu. Różne odcienie malowania na desce jest właściwością drewna olcha, które posiada naturalny meszek, które jest również czasem wyczuwalne pod ręką po malowaniu. Konstrukcja metalowa malowana ręcznie natryskowo farbą czarną podkładem i nawierzchniową. Stal i farba jest plastyczna i mogą pojawić się drobne ryski w trakcie transportu które nie powodują dysfunkcji przedmiotu. Lekkie zacieki, przetarcia czy ryski nie są wadą produktu i nie podlegają reklamacjom.

Żeliwo może mieć nieregularną strukturę i chrapowatość.

Tolerancja odchylenia wymiarów desek zgodnie z normą grubość , szerokość 6%, dł 2%. Żeliwo lub stal do 10-15mm.

Obecnie czas realizacji zamówienia to max. 15-20 dni robocze od zaksięgowania pieniędzy na koncie 

 

Huśtawka w cieniu drzewa, a może stolik ze zdobionymi, stalowymi nogami do altany? Jak chcesz zaaranżować swoją przestrzeń do wypoczynku na zewnątrz? Meble do ogrodu mogą nadać jej niezwykłego klimatu, który codziennie będzie Cię przyciągać na działkę.

Komplety dla całej rodziny i przyjaciół

Jeśli masz dużą rodzinę i lubicie weekendowe przyjęcia w towarzystwie znajomych, zawróć uwagę na komplety metalowo-drewnianych mebli ogrodowych. Wykonane są z ciemnych lub jasnych desek olchy oraz żeliwa. Oprócz dużego stołu zawierają dwie długie ławy oraz dwa krzesła. Pomieszczą tym samym nawet 8 osób! Dysponujemy też zestawami z samymi ławkami lub ze stylowym, okrągłym stołem i 4 krzesłami.

Osoby, które pragną same skompletować swoje meble ogrodowe, mogą skorzystać z pojedynczych ofert. Posiadamy eleganckie, drewniane ławki lub krzesełka z podłokietnikami lub bez, a także w wersji z metalowymi nóżkami do wkopania w ziemię. Do użytku publicznego sprawdzą się natomiast proste ławki bez oparcia. W podobnym stylu produkujemy również modele cmentarne. Do parków, szkół, przedszkoli i ośrodków wczasowych polecamy z kolei niskie i okrągłe siedziska – tzw. arenę.

Dodatkowe wyposażenie

Poza drewnianymi meblami ogrodowymi zachęcamy też do zakupu akcesoriów, pomagających zachować porządek i czysty wygląd działki, osiedli mieszkaniowych czy parków. Są to kosze na śmieci na stalowych stojakach lub na słupku do zabetonowania. Do wyposażenia przestrzeni publicznych zalecamy stalowe stojaki rowerowe. Są wytrzymałe i w zestawie zawierają płaskowniki, które pozwalają przymocować je do chodnika.

Oferujemy także same stelaże do własnego montażu na ławkach i stołach, które powstają z aluminium, metalu lub żeliwa.

Relaks pośród drzew

Drewniane meble ogrodowe nigdy nie wychodzą z mody. Deski zostały wykonane tak, aby zapewniać ich długotrwałe użytkowanie. Są starannie polerowane i frezowane oraz pokrywane impregnatem i tym samym odporne na wilgoć oraz zmienne warunki pogodowe – również na blaknięcie od promieni słonecznych.

Nie ma jednak pełnego wypoczynku wśród natury bez huśtawek. Kochają je nie tylko dzieci, ale i dorośli. Dlatego meble do ogrodu powinny uwzględniać drewnianą huśtawkę! Proponujemy je zarówno z klasycznym, jednoosobowym siedziskiem, jak i jako większe ławki dla 2-3 osób z oparciem. Cechują się stabilną konstrukcją z metalowym podbiciem i można je zamontować na drewnianych ramach do bujaczek na łańcuchach. Niezależnie od wyboru rodzaju huśtawki, zapewnisz dzięki nim wszystkim gościom i sobie samemu prawdziwą frajdę!

 

Google+

  • Dodaj link do:
  • facebook.com