Stoły ogrodowe

Meble ogrodowe / barowe  » Stoły ogrodowe

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Obecnie czas realizacji zamówienia to max. 7-10 dni robocze od zaksięgowania pieniędzy na koncie 

Wyposażenie altany, tarasu, ale także baru czy restauracji powinno uwzględniać dobrze dobrany komplet mebli drewnianych. Stół ogrodowy wraz z krzesłami umożliwia wygodne spożywanie posiłku, popijanie kawy czy prowadzenie rozmów na świeżym powietrzu. Każdy wykonujemy z trwałego tworzywa i zwracamy szczególną uwagę na jego stylistykę i wygląd. Dzięki temu z łatwością można dobrać odpowiedni blat do swoich potrzeb.

Z czego powstają nasze stoły ogrodowe drewniane?

Oferujemy sprzedaż mebli z drewna olchy. Deski są dokładnie polerowane i frezowane, a następnie nanosimy na nie impregnat, który nadaje wytrzymałość i odporność. Jest to konieczne, aby móc bez ryzyka zwilgotnienia trzymać je na zewnątrz. Stelaż wykonujemy natomiast ze stali. Przygotowany w ten sposób blat umacniamy dodatkowo metalową ramą. Proponujemy zarówno fantazyjne wzory nóżek, jak i minimalistyczne, bez zdobień.

Produkty należy zamontować samodzielnie, według instrukcji, co ułatwiają dołączone do zakupu wkręty. Prosta instalacja i trwałość materiału pozwalają na bardzo szybkie postawienie drewnianego stołu w ogrodzie.

Stoły ogrodowe drewniane - rodzaje

Oprócz wspomnianych stylów nóżek – ozdobnych lub klasycznych – proponujemy kilka wersji samego blatu. W zależności od wielkości tarasu czy pubowego ogródka, polecamy stoły z drewna: okrągłe (kawowe), prostokątne i szerokie czy tzw. barowe (prostokątne i wąskie).

Warto zatem zastanowić się, ile mebli zmieści się w danym miejscu i spojrzeć na dostępne wymiary. Dysponujemy metrażem blatów między innymi: 150cm, 180cm oraz okrągłym o średnicy 106cm. Z kolei całkowita wysokość mebli mieści się w przedziale około 70-76cm. Do zakupionych drewnianych stołów ogrodowych można również dobrać krzesła i ławki w podobnym kolorze desek i zbliżonej ilości dodatkowych wzorów stelażu.

Nasze produkty polecamy na działkę i do lokalu gastronomicznego, ale także na różnego typu eventy i koncerty. Stół ogrodowy z drewna pod parasolem na letnich imprezach, to przecież symbol miło i beztrosko spędzonego czasu w wakacje!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com