Krzesła / fotele

Meble ogrodowe / barowe  » Krzesła / fotele

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Obecnie czas realizacji zamówienia to max. 7-10 dni robocze od zaksięgowania pieniędzy na koncie 

Jeżeli – podobnie jak my – uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu własnoręcznie pielęgnowanych krzewów, majestatycznych drzew oraz bajecznie kolorowych kwiatów to koniecznie zadbaj o odpowiednie wyposażenie. Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyjątkowo wytrzymałe, masywne meble, które cechuje wysoka odporność na negatywny wpływ szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak ostre słońce, deszcz, porywisty wiatr czy też ujemne temperatury. W szerokiej ofercie proponowanych produktów posiadamy zarówno wygodne krzesła ogrodowe, jak i komfortowe fotele ogrodowe drewniane, które swoją forma nawiązują do założeń popularnych designów wnętrzarskich.

Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi krzesła ogrodowe drewniane w stylu królewskim. Te potężne, piękne meble posiadają nogi wykonane z wyjątkowo trwałych odlewów żeliwnych. Ich siedzisko zrobione zostało natomiast z polerowanych i frezowanych desek, które zabezpieczono specjalnym impregnatem w kolorze ciepłego bursztynu.

Równie ciekawą i godną polecania propozycją są fotele ogrodowe, na przykład model Tulipan. Prosta, tradycyjna forma opisywanego mebla została wzbogacona o użyteczne podłokietniki. Wzór ten – podobnie zresztą jak wspomniany powyżej sprzęt w stylu królewskim – także został wyposażony w wyjątkowo wytrzymałe nogi wykonane ze stali. Są one w pełni odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne (np. na uderzenia), jak i negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Oparcie, podłokietniki oraz siedzisko Tulipana tworzą polerowane i frezowane deski, które zostały dwukrotnie pomalowane impregnatem w kolorze bursztynu.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com