• Ławki treningowe

  Aby wzmocnić praktycznie wszystkie partie mięśni, stosuje się często uniwersalne lub specjalistyczne ławki treningowe. Można na nich wykonywać szeroki zakres ćwiczeń, np. pompki czy wyciskanie sztangi.

 • Wyciągi treningowe

  W niemal każdej siłowni czy sali ćwiczeniowej konieczne jest zamontowanie wyciągów treningowych. Umożliwiają one skuteczne ćwiczenia, rozwijające przede wszystkim mięśnie pleców czy tricepsów.

 • Ciężary i gryfy

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się bogaty wybór ciężarów i gryfów, które stanowią obowiązkowe wyposażenie każdej siłowni, zarówno domowej, jak i profesjonalnej. Proponujemy szeroki zakres obciążeń.

 • Drążki

  Jednym z najbardziej efektownych ćwiczeń, świadczących o niebywałej sile, jest podnoszenie się na drążku. Dlatego tego rodzaju sprzęt treningowy powinien znajdować się w każdej siłowni, zamontowany do sufitu lub ściany.

 • Stojaki

  Asortyment naszej firmy obejmuje także szeroki wybór stojaków na sprzęt treningowy. Pozwala on na zachowanie odpowiedniego porządku w poszczególnych pomieszczeniach. Polecamy szczególnie konstrukcje przeznaczone na sztangi i ciężary.

 • Maszyny treningowe, atlas

  Jednym z najbardziej uniwersalnych i popularnych sprzętów na siłowni są maszyny treningowe i atlasy. W naszej ofercie znaleźć można produkty o różnych parametrach, dzięki czemu można wybrać model najlepiej dopasowany m.in. do wielkości pomieszczenia.

Dobrej jakości sprzęt treningowy dostępny w naszej ofercie to propozycja dla Klientów indywidualnych, siłowni, centrów fitness, a także ośrodków rehabilitacyjnych, hoteli. Proponujemy duży wybór rozwiązań, które pozwalają na stworzenie dobrze skompletowanego zaplecza do ćwiczenia różnych partii mięśni. Oferujemy między innymi stojaki, ławki, wyciągi, drążki, a także specjalne maszyny. Konstrukcje zostały zaprojektowane z myślą o wysiłku nakierowanym na wzmocnienie siły mięśni oraz ich wyrzeźbienie.

Wśród naszego sprzętu treningowego znajdują się modele bardzo stabilne. Zapewniające bezpieczeństwo podczas wykonywania poszczególnych czynności. Jednocześnie ich budowa zmusza do włożenia określonej siły w wykonanie konkretnego ćwiczenia, dzięki czemu mięśnie odpowiednio pracują i tężeją. Wszystkie urządzenia to przedmioty starannie opracowywane przez technologów pod kątem zoptymalizowania wyników ćwiczeniowych. Powstają w oparciu o autorskie projekty i przy wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technicznych. Jednocześnie zadbaliśmy o wygodę użytkowników, zapewniając im możliwość mocnego podparcia oraz komfortu podczas kolejnych czynności. Zapewniamy atrakcyjne ceny wszystkich naszych wyrobów. Możemy także zagwarantować ich długi czas żywotności przy właściwej eksploatacji, gdyż zastosowaliśmy bardzo dobre jakościowo materiały do ich wykonania. Dopuszczalne odchylenie 1%.

Obecnie czas realizacji zamówienia to max 3-10 dni robocze od zaksięgowania pieniędzy na koncie. Termin realizacji wysyłki (nadanie towaru) zależy od wielkości zamówienia.

Specyfikacja techniczne: konstrukcja metalowa malowana ręcznie natryskowo farbą czarną podkładem i nawierzchniową. Stal i farba jest plastyczna i mogą pojawić się drobne ryski w trakcie transportu które nie powodują dysfunkcji przedmiotu. Lekkie zacieki, przetarcia czy ryski nie są wadą produktu i nie podlegają reklamacjom.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com