Kontakt


Zamówienia i pytania prodsimy o ontakt obecnie tylko mailowy : sklep@masiv.pl  lub przejdź do formularza obok.

Prosimy o wyrozumiałośc i cierpliwośc naszych drogich klentów, obecnie prowadzimy raczej kontakt mailowy w sprawie zamówień, pytań itp. Odpowiadamy na wszystkie pytania w miarę szybko i sprawnie.

W pilnej sprawie tel 605051024 dostępny w bardzo ograniczonym czasie.

 

*Dane przesłane przez formularz kontaktowy nie ulegają przetwarzaniu ani przechowaniu. Podane dane w formularze są do wglądu włącznie dla firmy Masiv www.mocnemeble.pl i służą wyłacznie do kontaktu i odpowiedzi na pytanie.

Podanie danych wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych zgodnie z ustą o dany osobowych w związku z wysłanie zapytania przez formularz kontaktowy, podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zatwierdzenie przesłanie zapytania jest potwierdzone, że został Pan/ Pani poinformowany/ -a o przetwarzaniu podanych danych wg powyższego i że przysługuje prawo do wglądu do swoich danych, możliwośc i poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania w zapytaniu. Administratorem danych jest firma Masiv Grzegorz Piotr Kędziora zgodnie z regulaminem i polityką prywatności 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com