Wyciągi treningowe

Sprzęt treningowy » Wyciągi treningowe

Dostępne w prezentowanej ofercie wyciągi do ćwiczeń to sprzęt treningowy dla każdego, kto poważnie podchodzi do sportowego trybu życia i szuka rozwiązań ułatwiających prowadzenie treningów. Dzięki nim wykona się szereg aktywności rozwijających poszczególne partie mięśni. Tworzymy zestawy nie tylko pozwalające na efektywne trenowanie, ale i – przy prawidłowym stosowaniu – będące bezpieczne w użytkowaniu. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z asortymentem.

Czym są wyciągi treningowe?

Bardzo popularne dziś wyciągi i bramy do ćwiczeń to wielofunkcyjne urządzenia różnego typu, ułatwiające rozwój poszczególnych partii mięśni. Często mają wieloelementową budowę, na którą składają się m.in. bloczki, uchwyty, siedzenia i inne akcesoria, niezbędne do skonstruowania np. domowej siłowni.

To, jakie mięśnie będą aktywowane podczas treningu na takiej maszynie, zależy przede wszystkim, od jej konkretnego rodzaju. Wśród nich można wyróżnić m.in. sprzęt montowany do:

• suwnicy,

• ściany,

• ławki,

jak i wolnostojący oraz hybrydowy, czyli łączący funkcjonalność wyciągów górnych i dolnych, co znacznie zwiększa ilość możliwych do wykonywania na nim czynności. Specyficznym rodzajem są bramy treningowe. Urządzenia te świetnie się spisują w ćwiczeniach siłowych i wytrzymałościowych przy dużym zakresie ruchu.

Dlaczego warto zainwestować w nasze wyciągi treningowe?

Proponowane przez nas wyciągi pozwalają na wszechstronny rozwój poszczególnych partii ciała. Górne na przykład umożliwiają wzmocnienie mięśni pleców i ramion, co ma niebagatelne znaczenie dla prawidłowej postawy. Z kolei dolne znakomicie spisują się przy pracy nad bicepsami, tricepsami i przedramionami. Zdecydowanie najszersze możliwości zapewniają bramy treningowe, na których wykona się nawet 100 ćwiczeń! Między innymi z tego powodu to właśnie one należą do często zamawianego sprzętu. Wybierając urządzenia, jakie znajdziesz w prezentowanym asortymencie, sięgasz po wysokojakościowe maszyny, gwarantujące bezpieczny trening z pełną kontrolą obciążenia. Szerokie opcje treningowe sprawiają, że zarówno bramy, jak i inne dostępne u nas sprzęty, pozwolą Ci lepiej wyrzeźbić ciało, zbudować większą masę mięśniową oraz rozwinąć siłę. Masz pytania dotyczące prezentowanego sprzętu? Skontaktuj się z nami!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com