Sprzęt treningowy » Ławki treningowe

Ławka Gigant 110 szeroka ze skosem w dół

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Parametry
typ produktuŁawka treningowa, ławka na siłownie
materiałprofile stalowe 50x50, 45x45, 40x40 mm
maksymalny udźwig500 kg
waga35 kg
długość i szerokość oparcia83 x 27 cm
szer. stojaków po wew.100 cm
szer. stojaków po zewn.110 cm
długość i szerokość siedzenia35 x 27 cm
wysyłkaw ciągu 10-15 dni robocze
koszt wysyłki 1 szt80 zł przy wpłacie na konto
Cena:830.00
Netto:674.80(Vat 23%)
Zapytaj nas o produkt
 
Ocena:5.00, Głosy:2

Zbudowana głównie z profila 50x50x2 ma bardzo wytrzymałą konstrukcję i jest dodatkowo wzmacniana i przystosowana do ćwiczeń na wyciągu. Regulowane oparcie od poziomu do pionu (można ćwiczyć barki opierając bezpiecznie plecy o oparcie). Regulacja siedzenia. Dodatkowa funkcja regulacji skosu w dół do - 40 stopni,  dzięki temu można ćwiczyć w dowolny sposób wyciskanie głową w dół i brzuszki. Regulowane stojaki od 75 do 150 cm (dzięki regulacji stojaków cały czas kontrolujemy ciężar a wysokość stojaków ustawiamy według swojego wzrostu i rodzaju wykonywanego ćwiczenia). Regulowana część stojaków jest wykonana z profila 45x45. Regulowaną odległość pomiędzy siedzeniem i oparciem a stojakami (dzięki tej regulacji niezależnie od tego jaki rodzaj skosu ćwiczymy zawsze mamy stojaki w zasięgu ręki). Ławka ta ma bardzo mocną konstrukcję i można wyciskać naprawde duże ciężary np. wyciskanie na płaskiej 240kg + masa ciała.

Dlaczego nasza ławka?

Każda ławka oferowana przez naszą firmę jest wzmacniana i przystosowana do ćwiczenia na wyciągu. Wykonana jest głównie z profilu 50x50x2 mm co świadczy o jej dużej wytrzymałości i 100%-ej stabilności. Wszystkie otwory w stopkach zaślepione są plastikowymi zatyczkami. Posiadają pokrętła dociskowe usztywniające stojak i modlitewnik w każdej wysokości (modlitewnik nie jest w zestawie). Szerokość stojaków jest optymalna i wynosi 110 cm zewnątrz i 100 cm wewnątrz (przy wyciskaniu sztangi chwytamy ją średnio w odległości ok. 80cm ręka od ręki dlatego rozstaw 101 cm jest optymalny). Dodatkowa funkcja regulacji skosu w dół do - 40stop. dzięki temu można ćwiczyć w dowolny sposób wyciskanie głową w dół i brzuszki. Obicie ławki wykonane jest z grubego skaju i gąbki wysoko obojowej. Malowanie natryskowe.

Szerokość stojaków: wewnątrz 100cm

 

Po dokupieniu do ławki dodatkowego elementu czyli stopki ławka ma możliwość funkcjonowania bez stojaków jako ławka do brzuszków i ławka wolnostojąca- patrz poniżej zdjęcie nr 10, 11. Stopka dostępna jest w naszym sklepie.

 

Oto szybki filmik dlaczego wybór naszej ławki to dobry wybór:

instrukcja poniżej w pdf

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: